KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14886339
nr 1488 6339
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. "Konstantinopels jämlike. ". Signerad, numrerad 9/300. Bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:06:40
100 kr
150 kr